ساندویچ‌پانل سقفی در تبریز

ساندویچ پانل سقفی در تبریز

یکی از انواع پانل ‌های ساندویچی در تبریز و استان آذربایجان شرقی که در موارد متعددی مورد استفاده قرار می‌گیرد به واسطه نوع کاربرد، ساندویچ پانل سقفی نام دارد.

ساندویچ پنل های سقفی نیز از نظر نوع ساختار از قاعده کلی سایر پانل‌ها مستثنی نیستند و ساختاری لایه ای دارند.
اما پانل های سقفی به طور کلی از ورق شادولاین با ساختاری ذوزنقه ای و در طرح ها و رنگ های مختلف تشکیل می‌شوند.

وجود گام های ذوزنقه ای در ورق ساندویچ پنل سقفی در تبریز این دسته از پانل ها را در مقابل ضربه، بارهای جانبی، عوامل محیطی و بارش های فصلی مقاوم می‌سازد.

مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی در تبریز

پانل های سقفی در سه لایه اصلی با ضخامت 2 الی 20 سانتی متر تولید می‌شوند و به علت درگیر بودن با بارش های فصلی و به منظور جلوگیری از ایجاد سر و صدا در فضای داخلی در قسمت میانی آن ها از فوم پلی یورتان، فوم پلی استایرن و فوم پشم شیشه که عایق صوتی هستند استفاده می‌شود.

مسئله دیگری که درخصوص نصب ساندویچ پانل سقفی در تبریز و وجود بارش های فصلی بسیار مطرح می‌باشد این است که پانل های سقفی به صورت شیب دار نصب می‌شوند تا اب باران و امثال آن را به سمت پایین هدایت کنند.

کاربرد ساندویچ پانل سقفی در تبریز

وجود کارخانجات و کارگاه های صنعتی متعدد در کلانشهر صنعتی تبریز استفاده از انوع ساندویچ پنل ها ازجمله پانل سقفی را در تبریز گسترش داده است به گونه ای که ساختمان های متعدد با سقف ساندویچ پانلی در جای جای شهر به چشم میخورد و موارد کاربرد ساندویچ پنل سقفی در تبریز به شرح زیر است:

  • پوشش سقف سوله های کارگاهی، صنعتی و کارخانجات
  • پوشش سقف کانکس ها
  • سالن های ورزشی و استخرها
  • مرغداری ها و سیلوها
  • اواع سردخانه ها
  • ویلاهای پیش ساخته و ساختمان های مسکونی یک یا دو طبقه

خرید ساندویچ پانل سقفی در تبریز

محبوبیت بسیار پانل سقفی در تبریز منجر به تعدد نمایندگی های فروش ساندویچ پانل سقفی در تبریز شده است که این نمایندگی ها در اقصی نقاط استان آذربایجان شرقی ازجمله تبریز، مراغه، مرند، میانه، اهر، بناب، سراب، آذرشهر، جلفا، عجب‌شیر، هشترود، بستان آباد، شبستر و … در زمینه فروش ساندویچ پانل سقفی و خرید انواع پانل دست دوم در تبریز فعالیت می‌کنند.

لذا شما برای خرید ساندویچ پانل در تبریز و دریافت قیمت ساندویچ پانل سقفی در تبریز از طریق شماره های موجود در سایت می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *