ساندویچ پانل دیواری در تبریز

ساندویچ پانل دیواری در تبریز

ساندویچ پانل های دیواری نوعی از پانل های ساندویچی هستند که تمامی ویژگی ها و مزایای عموم ساندویچ پانل ها را دارند و تنها تفاوت آن ها با سایرین در نوع ساختار و کاربرد آن ها است.

درپی کاربرد گسترده ساندویچ پانل در تبریز و استان آذربایجان شرقی این دسته از پانل ها نیز در بین سازندگان و مهندسان از جایگاه ویژه ای برخوردار شدند و به منظور پوشش دیوارهای داخلی و خارجی سازه های متعددی مورد استفاده قرار گرفتند.

پنل های دیواری به دلیل اینکه در نمای ساختمان ها دیده می‌شوند و در ایجاد زیبایی بصری ساختمان تاثیر می‌گذارند دارای طراحی متفاوتی هستند و از این جهت در انواع قفل دار، پیج مخفی و نر و مادگی دسته بندی می‌شوند.
طراحی آن ها به گونه ای است که با قرارگیری دو پانل درکنار یکدیگر محل جداسازی آن ها و شکاف بین آنها دیده نمی‌شود.

ویژگی ساندویچ پانل دیواری در تبریز

پانل های دیواری با دارا بودن فومی عایق در هسته خود همچون عایق حرارتی، برودتی عمل می‌کنند. این ویژگی ساندویچ پنل های دیواری موجب می‌شود که در مصرف انرژی به میزان قابل توجهی صرفه جویی شود.

وزن پایین این نوع از پنل ها موجب سبک سازی ساختمان می‌شود که امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است.
ساندویچ پنل های دیواری در تبریز در ابعاد و ضخامت های مورد نظر مشتری قابل تولید هستند که تنوع در تولید یکی از دلایل محبوبیت ساندویچ پانل ها است.

همچنین قابل تولید در رنگ های مختلفی هستند. ساندویچ پانل ها به طورکلی دارای ضخامت کمی هستند که فضای کمی را اشغال می‌کنند و فضای مفید بیشتری را در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهند.

خرید ساندویچ پانل دیواری در تبریز

برای خرید ساندویچ پانل های دیواری در تبریز می‌بایست به نکات بسیاری از قبیل قیمت و خرید از تولیدکنندگان معتبر ساندویچ پانل در تبریز توجه شود.

خرید ساندویچ پنل دیواری در تبریز از تولیدکنندگان معتبر کیفیت پانل و ساندویچ پنلی با عملکرد مطلوب را موجب می‌شود.لازم به ذکر است که قیمت ساندویچ پانل دیواری در تبریز نیز به عواملی هچون ابعاد، نوع ورق ها و فوم، نوسانات بازار و … بستگی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساندویچ پانل در تبریز و مشاوره خرید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *