فرهنگسرای الغدیر تبریز

فرهنگسرای الغدیر تبریز

درپی تولید گسترده ساندویچ پانل و شناخت آن ها به عنوان مصالح نوین ساختمان سازی، بسیاری از ادارات و کارخانجات در تبریز برای ساخت سالن ها و ساختمان‌های خود از انواع ساندویچ پانل استفاده می‌کنند.

به عنوان مثال شهرداری و اداره ورزش و جوانان بعد از خرابی ورق‌های گالوانیزه و پشم شیشه‌ای که برای سقف سالن فرهنگسرای الغدیر تبریز به کار رفته بود، ساندویچ پانل های پلی یورتان را برای پوشش سقف، جایگزین ورق گالوانیزه کردند.
سالن فرهنگسرای الغدیر تبریز با 640 مترمربع ساندویچ پنل پلی یورتان مسقف شده است و لازم به ذکر است که این سالن یکی از پروژه های موفق اجرا شده با ساندویچ پنل در تبریز می‌باشد.


ساندویچ پانل پلی یورتان بکار رفته در این پروژه متداول ترین نوع پانل مصرفی در تبریز و سایر شهرهای استان آذربایجان شرقی از قبیل  مراغه، مرند، میانه، اهر، بناب، سراب، اذرشهر، جلفا، عجب شیر، ملکان، اسکو، هشترود، بستان اباد، شبستر و … می‌باشد که علت محبوبیت این دسته از پانل های ساندویچی قابلیت عایق بودن آن باتوجه به اقلیم سرد این استان می‌باشد.
یکی دیگر از مزایای ساندویچ پنل‌های پلی یورتان ضدحریق بودن و مقاومت آن در برابر آتش سوزی است که باتوجه به حساسیت سالن هایی همچون سالن‌های ورزشی بهترین گزینه برای پوشش سقف و دیوار این سازه ها است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از انواع ساندویچ پانل در تبریز و دریافت خدمات نصب ساندویچ پنل در تبریز توسط نصابانی معتبر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *