نصب ساندویچ پانل تبریز

نصب ساندویچ پانل در تبریز

فرایند نصب و اجرای ساندویچ پانل ها نیز نیازمند تخصص و مهارت کافی در این زمینه می‌باشد و برای نصب پانل علاوه بر نیاز به نیروی متخصص، رعایت اصول و قواعد ویژه ی نصب ضروری است.

لازم به ذکر است که همانگونه که ساندویچ پنل ها متناسب با نوع کاربرد دارای انواع سقفی و دیواری هستند در نصب و اجرا نیز هریک از پانل های سقفی و دیواری، اصول و قواعد مختص به خود را نیز دارند که می‌بایست حتما به آن ها توجه شود.

نصب ساندویچ پانل توسط نیروی متخصص از آن جهت ضروری است که میزان دورریز پانل را به حداقل می‌رساند و ساندویچ پانلی مطلوب و بدون نیاز به تعمیر بعداز یک مدت را موجب می‌شود.

یکی دیگر از مواردی که نصب ساندویچ پانل توسط نصاب متخصص به دنبال دارد، تضمین کیفیت پانل ها توسط شرکت مجری می‌باشد که به منظور رفاه حال مشتریان و آسودگی خاطر آن ها ارائه می‌گردد.

همانطور که ساندویچ پانل های سقفی و دیواری در کاربرد، ساختار و عملکرد با یکدیگر متفاوت هستند در فرآیند نصب و اجرا نیز با یکدیگر تفاوت دارند.

نصب ساندویچ پانل سقفی تبریز

برای نصب این دسته از ساندویچ پنل ها ابتدا در بین ساختار سقف و فاصله بین تکیه گاه ها زیرسازی انجام می‌شود و پانل ها در جای خود قرار می‌گیرند.

سپس در محل اجرای پانل تعدادی پرلین و به ازای هرمتر مربع ساندویچ پنل یک پیچ سرمته گالوانیزه استفاده می‌شود.و در پایان به منظور آببندی و افزایش مقاومت ساندویچ پنل های سقفی، این دسته از پانل ها درزگیری می‌شوند و ورق فلاشینگ و آبرو بر روی آن ها قرار می‌‎گیرند.

نصب ساندویچ پانل سقفی در تبریز

نصب ساندویچ پانل دیواری

اجرای ساندویچ پنل دیواری متناسب با محل اجرا انجام می‌شود. برای نصب این دسته از پانل ها نیز باید زیرسازی فلزی توسط پروفیل هایی انجام شود.

سپس پانل های دیواری که از قبل با دستگاه برش ساندویچ پانل برش خورده اند در قسمت پایینی به چسب آغشته می‌شوند و توسط پیچ های مخصوص و تکیه گاه آهنی در محل قرار می‌گیرند.

نصب ساندویچ پنل دیواری به این صورت است که در ابتدا پانلی در محل موردنظر قرار می‌گیرد و با پیچ و دریل و بست به نبشی متصل می‌شوند و سپس پانل ها یکی یکی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.

قیمت نصب ساندویچ پانل در تبریز

بعد از خرید ساندویچ پانل در تبریز، قیمت نصب آن نیز اهمیت می‌یابد و منظور از قیمت نصب ساندویچ پانل، قیمت تمام شده ی ساندویچ پانل در تبریز به علاوه اجرت نصب آن می‌باشد.

همانطور که میدانید ساندویچ پنل ها مصالح ساختمانی پیش ساخته ای هستند که برخلاف مصالح سنتی برای اجرا به مواد و ترکیبات جانبی نیازی ندارند بنابراین از جهت هزینه نصب و اجرا در مقایسه با مصالح سنتی مقرون به صرفه تر هستند.

برای دریافت خدمات نصب ساندویچ پانل و خرید ساندویچ پانل در تبریز از نمایندگی های معتبر از طریق شماره های تماس موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و یا به وب سایت بانک اطلاعاتی ساندویچ پانل مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *