قیمت ساندویچ پانل در تبریز

قیمت ساندویچ پانل تبریز

پس از انتخاب ساندویچ پانل، مسئله ای که مورد توجه قرار می‌گیرد قیمت تمام شده ی ساندویچ پانل ها می‌باشد.
قیمت انواع ساندویچ پنل در تبریز براساس عوامل مختلف و هر متر مربع از آن ها تعیین می‎‌گردد.

منظور از عوامل مختلف تاثیرگذار در قیمت این دسته از مصالح ساختمانی ویژگی های ظاهری و ساختاری پانل ها است که در ادامه به منظور آشنایی بیشتر شما عزیزان به توضیح مختصر هریک از این عوامل خواهیم پرداخت.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت هر مترمربع ساندویچ پانل

ابعاد و ضخامت ساندویچ پانل:

همانطور که می دانید پانل های ساندویچی ازجهت ابعاد و ضخامت براساس سلیقه ی مشتری انعطاف پذیر و قابل سفارش هستند که این عامل در محبوبیت انواع پانل ها در تبریز تاثیر بسزایی داشته است.

بنابراین ابعاد و ضخامت ساندویچ پانل‌ها اولین و مهمترین عامل تاثیرگذار بر قیمت ساندویچ پنل ها در تبریز بشمار می‌روند.

نوع ورق و فوم ساندویچ پانل:

عامل دیگری که در قیمت این مصالح پیش ساخته تاثیر می‌گذارد نوع ورق و فوم بکار رفته در ساندویچ پنل ها است. زیرا ساندویچ پانل ها علاوه بر ابعاد و ضخامت در نوع ورق و فوم نیز منعطف هستند و از این نظر براساس نوع کاربرد با یکدیگر متفاوت اند.

ورق‌های پنل های ساندویچی از جنس فلز آلومینیوم، آلوزینک و یا گالوانیزه هستند که هریک با ویژگی های منحصر بفرد دارای مزایایی خاص و قیمتی متفاوت از یکدیگر هستند.

علاوه بر ورق های پوشش دهنده ی ساندویچ پانل، فوم یا لایه عایقی که در قسمت میانی پانل قرار می‌گیرد نیز بر قیمت تاثیرگذار است.

قیمت ارز و دلار:

وضعیت نابسامان بازار و نوسانات ارز و دلار همانطور که بر تمامی صنایع و محصولات تاثیر گذار هستند بر ساندویچ پانل و قیمت آن نیز اثر می‌گذارند بطوریکه این امر ارائه قیمت دقیق ساندویچ پانل ها در تبریز را غیرممکن ساخته است.

بنابراین باتوجه به عوامل ذکر شده شما می‌توانید برای دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل در تبریز و همچنین مشاوره خرید انواع ساندویچ پانل در تبریز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *