ساندویچ پانل پلاستی سول

ساندویچ پانل پلاستی سول

امروزه با روی کار آمدن مصالح ساختمانی جدید و پیش ساخته با قیمت مناسب‌تر نسبت به مصالح ساختمانی سنتی، و البته عایق بودن در برابر حرارت، برودت و تبادل انرژی، در بسیاری از اماکن حساس که متریال و سازه آنجا باید ویژگی خاصی داشته باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ساندویچ پانل پلاستی سول یکی از ساندویچ پانل‌های مخصوص سالن‌های پرورش قارچ و یا مرغداری است.امروزه با پی بردن به اهمیت و خواص قارچ سرانه مصرف این مواد غذایی پروتئینی افزایش پیدا کرده است، از همین رو تعداد سالن‌های پرورش قارچ نیز رو به افزایش گذاشته است.

پلاستی سول یکی از انواع پلیمرها بر پایه پلی وینیل کلراید یا همان پی وی سی است. در حقیقت پلاستیسول نوعی ترکیب است که به صورت یک لایه روکش بر روی ورق فلزی ساندویچ پانل جهت افزایش مقاومت در برابر عوامل مخرب بیرونی کشیده می‌شود.

از آن جایی که سالن‌های پرورش مرغ و قارچ محیط‌های حساسی هستند و موجودات زنده‌ای در آنجا رشد و پرورش پیدا می‌کند باید فضایی عاری از هرگونه میکروب، با رعایت تمام اصول بهداشتی و هوایی سالم داشته باشد، علاوه بر این دمای داخل این محیط‌ها باید کاملا متعادل و یکنواخت باشد از همین رو در ساخت این مکان‌ها باید از سازه‌هایی استفاده کرد که در برابر حرارت و رطوبت عایق بوده و قابلیت شستشو و نظافت را نیز داشته باشد.

مزایای استفاده از ساندویچ پانل پلاستیسول

  • از مهمترین ویژگی‌ها و مزایای ساندویچ پانل پلاستیسول می‌توان به قیمت مناسب ساندویچ پانل پلاستیسول اشاره کرد که در مقایسه با مصالح ساختمانی سنتی بسیار مقرون به صرفه‌تر است.
  • شستشو، نگهداری و ضدعفونی این پانل‌ها به سهولت و در زمان کمی صورت می‌گیرد.
  • علاوه بر این ساندویچ پانل‌های پلاستیسول در برابر حوادث طبیعی همچون، سیل، زلزله و یا آتش سوزی مقاومت قابل توجهی دارند.
  • ساندویچ پانل‌های پلاستیسول با تمامی مناطق و شرایط آب و هوایی سازگار هستند و قابلیت نصب و اجرا در تمامی ارتفاعات را دارد.
  • ساندویچ پانل پلاستیسول در مواجه با محیط‌های اسیدی و بازی نیز مقاومت بسیار بالایی دارند.
  • از آن جایی که در سالن‌های پرورش قارچ، میزان رطوبت بسیار بالاست برای ساخت این سالن‌ها نیاز به سازه‌ای است که در برابر حرارت و رطوبت مقاوم بوده و رطوبت را به خود جذب نکند و محیطی جهت رشد میکروب‌ها، قارچ‌ها، کپک‌ها و نفوذ حشرات فراهم نکند.

جهت دریافت اطلاعات کامل‌تر از مشخصات، قیمت و نحوه خرید ساندویچ پانل پلاستیسول از طریق شماره‌های درج شده در سایت ساندویچ پانل در تبریز با کارشناسان فروش ما در واحد مربوطه تماس حاصل نمایید. از همراهی شما سپاسگزاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *