کانکس با ساندویچ پانل

انواع کانکس با ساندویچ پانل

کانکس به طورکلی به اتاقکی پیش ساخته و قابل حمل اطلاق می‌شود که اغلب از مواد با کیفیت و سبک همانند ساندویچ پانل ها ساخته می‌شود. انواع ساندویچ پانل سقفی و دیواری در تبریز برای ساخت انواع مختلف کانکس‌ها استفاده می‌شوند.
لازم به ذکر است که کانکس ها برای مکان هایی که امکان ساخت و ساز د آن ها وجود ندارد بهترین گزینه هستند. از اینرواین دسته از سازه های پیش ساخته در انواع ثابت و چرخ دار تولید می‌شوند و متناسب با نوع کاربرد در انواع مهندسی، مسکونی، مدیریتی، کارگاهی، نگهبانی، اداری و … دسته بندی می‌شوند.

دلایل استفاده از کانکس ساندویچ پانلی در تبریز

همانطور که میدانید وجود کارگاه های صنعتی بسیار در تبریز این کلانشهر را به یکی از شهرهای صنعتی کشور تبدیل کرده است. این کارگاه های صنعتی به اتاقک های برای استقرار نیروی نگهبانی در زمان ساخت کارگاه یا کارخانه و همچنین پس از اتمام پروژه نیاز دارند ازاین رو باتوجه به محبوبیت و مزایای کانکس های ساندویچ پانلی، این اتاقک های پیش ساخته مورد استفاده قرار می‌گیرند.
ازجمله دلایلی که موجب محبوبیت کانکس‌های ساندویچ پانلی در تبریز شده است صرفه جویی در زمان و هزینه ی صرف شده برای ساخت این دسته از کانکس ها است.
استفاده از عایق پلی یورتان و یا پلی استایرن در ساندویچ پنل های کانکس به عنوان عایق عمل کرده و از نفوذ سرما یا گرما به داخل فضای کانکس جلوگیری می‌کند.
کانکس های ساندویچ پنلی به علت سبک بودن پانل های بکار رفته در آن نیز وزن پایینی دارند و پس از اتمام پروژه قابل جابجایی و استفاده مجدد هستند.

موارد کاربرد کانکس در تبریز

کانکس مسکونی با ساندویچ پانل در تبریز

کانتینرها
اورژانس
سردخانه
آزمایشگاه
بیمارستان های صحرایی
اتاقک های نگهبانی و …

برای خرید کانکس ساندویچ پانلی در تبریز و دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل در تبریز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *